جراحی بینی و عمل بینی در تهران توسط بهترین جراح

کلینیک جراحی بینی تهران

کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک و عمل بینی مرکز تخصصی زیبایی بینی تهران  واقع در شهرستان تهران - میدان آرژانتین یکی از مجهز ترین مراکز تخصصی زیبایی خاور میانه میباشد و با بهره گیری از پزشکان متخصص و تجهیزات مدرن آماده ارائه خدمات  جراحی بینی , جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی , جراحی پلاستیک صورت و پوست میباشد که میتواند خدمات خود را با استانداردهای جهانی و بیمه نامه های معتبر به متقاضیان خود ارائه نماید.

کلینیک زیبایی تهران | جراحی پلاستیک | عمل بینی

هم اکنون مراجعان کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک تهران علاوه بر مراجعه از سراسر کشور و دورافتاده ترین استانهای ایران از کشورهای همسایه مانند عراق , سوریه , افغانستان, قطر,عمان, آذربایجان , ترکمنستان و ارمنستان هم میباشند که در این کلینیک خدمات زیبایی و عمل های تخصصی پوست و صورت و جراحی بینی را دریافت میکنند.

ما چه خدماتی ارائه میکنیم؟

خدمات کلینیک زیبایی و جراحی بینی تهران شامل مشاوره و انجام جراحی های تخصصی در زمینه زیبایی , جراحی بینی و جراحی پلاستیک صورت , جراحی پلاستیک شکم , گوش , سینه , باسن و.. میباشد که بصورت کلی به شرح زیر میباشند.

مشاوره رایگان جراحی زیبایی , عمل بینی و جراحی پلاستیک + تعرفه انجام اعمال زیبایی

1: جراحی بینی

2: جراحی زیبایی

3- جراحی پلاستیک

4- جراحی و ترمیم پوست

5- عمل های زیبایی صورت

6- عمل های زیبایی اندام

7-پروتز

منشور اخلاقی ما

هر کلینیک که در زمینه جراحی پلاستیک و زیبایی فعالیت میکند قطعا باید اصول خاصی را رعایت و در سرلوحه اهداف و منشور اخلاقی خود قرار دهد.

کلینیک جراحی بینی

از همین رو کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک و جراحی بینی و جراحی صورت بینی پلاست تهران اصول و مبانی سخت گیرانه ای را در سازمان خود تدوین و پیاده سازی نموده است که میتوانید برای مطالع در خصوص منشور اخلاقی ما به صفحه مربوطه مراجعه نمایید.

تماس با کلینیک جراحی پلاستیک و بینی تهران

شما عزیزان میتوانید از سراسر کشور با شماره تلفن های مرکز زیبایی و جراحی پلاستیک و بینی تهران تماس گرفته و اقدام به دریافت مشاوره رایگان یا دریافت نوبت ویزیت توسط پزشکان کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک بینی پلاست تهران کنید.

جراحی زیبایی

لازم به ذکر اینکه از طریق تکمیل فرم ارتباط و تماس مشتریان هم میتوانید اقدام به اخذ نوبت اینترنتی در کلینیک ما بکنید.

همین الان تماس بگیرید

اطلاعات تماس و رزرو نوبت

جراحی بینی

پیشروترین مرکز انجام عمل های بینی و پلاستیک در تهران

برخلاف تصور عموم عمل بینی صرفا یک عمل زیبایی مطلق نمیباشد و حتی اگر نیاز ضروری برای جراحی بینی در افرادی که با مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام های تنفسی مواجه هستند.

جراحی بینی | توسط بهترین جراح بینی در تهران

در صورتی که عمل زیبایی بینی به درستی و با رعایت اصول و تکنیک های خاصی توسط پزشکان متخصص انجام گیرد میتواند تاثیر های بسزایی در کارایی و روحیه او داشته باشد و قطعا حل مشکلات تنفسی هرچند اندک میتواند سطح بازدهی افراد را در کار و زندگی روزمره شان افزایش قابل توجهی دهد.

تصاویر قبل و بعد از عمل جراحی برخی  از بیماران کلینیک

تصاویر تعدادی از بیماران قبل و بعد از عمل جراحی بینی , پلاستیک و زیبایی در مرکز فوق تخصصی جراحی پلاستیک بینی تهران

 

جراحی بینی یک عمل زیبایی مطلق نیست:

آری جراحی بینی قطعا و یقینا یک عمل زیبایی مطلق نیست هرچند حتی اگر فردی صرفا جهت زیبایی بیشتر هم اقدام به عمل بینی خود کند از زوایای مختلفی میتوان او را فردی عاقل و رو به رشد از لحاظ فکری و زیبایی شناختی دانست.

انسان زیبایی را دوست دارد

انسان ها زیبایی را دوست دارند و در هر حالی سعی در زیباتر کردن خودشان و حرکت به سوی کمال دارند . از بعد اینکه اگر عمل بینی روی صورت و مجاری تنفسی یک شخص انجام شود و قبل از شروع فرایند جراحی بدرستی بررسی و سنجیده شود قطعا میتواند زیبایی انسان ها را بیشتر کند.

عمل بینی

عمل هایی که روی بینی انجام میشود به لحاظ تکنیک های بکار رفته در دو گروه کلی طبقه بندی میشوند.

عمل بینی | عمل بینی استخوانی

البته علاوه بر تکنیک های عمل های زیبایی و بینی نقش خود جراح هم اهمیت فوق العاده ای دارد و ما توصیه نمیکنیم هر کسی را که خود را جراح بینی مینامد برای انجام عمل بینی خود به وی مراجعه نمایید. اندک جستجو در دنیای مجازی کافیست تا بتوانید به لیستی از بیماران و مراجعان قبلی افرادی که خود را جراح زیبایی و پلاستیک متخصص و حرفه ای معرفی میکنید دست یابید تا بتوانید سطح صداقت و توانایی آنها را بسنجید.

عمل جراحی بینی

عمل جراحی بینی را از کلینیک های پیشرو بخواهید و واقعا نمیتوان انتظار داشت یک پزشک در یک کلینیک متوسط و با امکانات پایین کاری معجزه وار بر روی صورت شما انجام دهد و بهتر است این خدمات را از کلینیک هایی بخواهید که از بروزترین تجهیزات و تکنولوژی ها استفاده میکنند

بینی پلاست تهران شاید قدیمی ترین مرکز عمل بینی در تهران نباشد ولی به لحاظ تعداد عمل های انجام شده و به طبع آن ضریب اعتمادی که مراجعان به ما دارند میتواند جژئ برترین مراکز عمل بینی در کشور و حتی خاور میانه به حساب آید.

برخی از بیمارانی که در کلینیک ما عمل شده اند:

کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک بینی پلاست تهران آمادگی دارد تا در صورت تقاضای کاربران و متقاضیان برخی از بیماران ما افرادی را که خودشان اعلام آمادگی کرده اند تا اطلاعات تماسشان در اختیار مراجعان کلینیک قرار گیرند را به شما ارائه نماید تا بتوانید با آنها تماس گرفته و از میزان رضایتشان بابت خدماتی که از کلینیک ما دریافت کرده اند بپرسید.

اطلاعات بیماران طبقه بندی فوق محرمانه دارند و فقط اطلاعات بیمارانی که اعلام رضایت جهت انتشار کرده باشند در دیتا بیس های اعلامی به سایر بیماران ارائه میشوند.

 

جراحی پلاستیک

امروزه عمل جراحی پلاستیک با ارائه تکنیک های بسیار ویژه و ابداع روش ها و تجهیزات مدرن جراحی پیشرفت های بسیار زیادی داشته است. ولی این بدان معنا نیست که هر جراحی که ادعا میکند جراح پلاستیک و زیبایی است میتواند از بروز ترین و آپدیت ترین تکنیک ها و تجهیزات استفاده نماید .

چرا که اساسا بسیاری از تجهیزاتی که در یکی دو سال اخیر ابداع و ساخته شده اند در اختیار هر جراحی قرار ندارند و قیمت های بسیار بالایی دارند . از همین رو توصیه میشود عمل زیبایی و پلاستیک را در کلینیک های مجهز به لحاظ تجهیزات و تکنولوژی انجام دهید.

جراحی پلاستیک

همچنین عمل زیبایی و جراحی پلاستیک به لحاظ ابداعاتیکه در روش های جراحی شده است توسط پزشکان مختلف تفاوت های زیادی دارد و توصیه میشود پزشکی که صورت و پوست یا بینی خودتان را برای زیبایی بیشتر در اختیارش میگذارید را بدرستی شناسایی کرده و از سوابق او اطلاعات کاملی کسب نمایید.

بهترین جراح بینی در تهران

مرکز جراحی پلاستیک با اتکا به حضور بهترین جراح بینی در تهران میتواند در کلیه امرو مرتبط با جراحی پلاستیک و عمل های زیبایی کمک های شایان توجهی را به شما ارائه نماید که از این جمله میتوانیم به کلیه عمل ها و جراحی زیبایی پلاستیک با تکنیک های نوین دکتر صمدی و تجهیزات و ابزارهای بروز شده مستمر کلینیک اشاره کنیم.

بهترین جراح پلاستیک و بینی در تهران کیست ؟ و اینکه با چه معیار و متدهایی کیفیت و مهارت جراحان فعال در این عرصه سنجیده میشود ؟

برای پاسخ دهی به این سوالات کافیست تا مروری بر سوابق و نمونه کارهای پزشک جراح بیاندازیم و اینکه از میان سلبریتی ها و اشخاص معروف چه کسانی در میان بیمارانشان قرار دارد.

مشاوره رایگان و پاسخ به سوالات جراحی پلاستیک و زیبایی

با کلینیک جراحی پلاستیک تهران تماس بگیرید.کارشناسان و پزشکان کلینیک با افتخار آمادگی دارند کلیه مشاوره های لازم و تخصصی را بصورت رایگان و تلفنی و آنلاین در اختیار شما قرار دهند.

شایان ذکر است ارائه مشاوره توسط پزشکان مرکز انجام میشود و برخی از پزشکان و جراحان در طرح مشاوره تلفنی و آنلاین مشارکت ندارند و جهت دریافت مشاوره از پزشک خاصی لازم است بیماران ابتدا اقدام به اخذ نوبت کرده و بصورت حضوری برای دریافت مشاوره مراجعه نمایند.

تماس با کلینیک زیبایی و جراحی پلاستیک ایران

ارائه مشاوره به زبانهای فارسی , انگلیسی و عربی

همچنین اگر به زبان فارسی هم مسلط نیستید کارشناسان ما در مرکز بین الملل کلینیک جراحی پلاستیک و زیبایی ایران میتوانند به زبانهای انگلیسی و عربی پاسخگوی شما بوده و به سوالات شما پاسخ دهند.

جراحی زیبایی

جراحی زیبایی بر خلاف تصوری که شاید عموم و عامه مردم از آن داشته باشند صرفا محدود به صورت و پوسط نواحی در معرض دید نمیشود بلکه عمل های زیبایی گستره بسیار وسیعتری را شامل میشوند که میتوان از آن جمله به موارد زیر اشاره نمود.

البته این نکته را هم از نظر دور نداشته باشید که به دلیل محدودیت هایی که در کشور ما وجود دارد گاها از ارائه نام برخی از عمل ها و جراحی های زیبایی معذوریم ولی پزشکان کلینیک آمادگی دارند کلیه خدمات جراحی زیبایی اعمم از جراحی زیبایی و پلاستیک صورت و بدن را با تکنیک های مدرن سال 2018 و با متد ها و استانداردهای جهانی به شما ارائه نمایند.

برخی از جراحی هایی که زیر مجموعه جراحی زیبایی هستند:

از جمله عمل هایی که زیر مجموعه جراحی زیبایی قرار میگیرند میتوان به موارد زیر اشاره کرد.

کلینیک زیبایی | جراحی بینی | عمل بینی در تهران

جراحی زیبایی صورت

جراحی زیبایی گوش

جراحی پلاستیک صورت

جراحی زیبایی باسن

جراحی زیبایی سینه

ترمیم افتادگی سینه ها

ترمیم پوست و افتادگی شکم

ترمیم پوست و زیبایی همه نقاط بدن

جراحی های زیبایی ویژه زنان

جراحي زیبایی شكم

اين جراحي براي اصلاح وضعيت ظاهري شكم با برداشتن پوست وچربي و تقويت عضلات شكم صورت مي‌گيرد. علاوه برآن گاهي اوقات ظاهر نا مناسب شكم با فتق جدار شكم همراه مي‌باشد كه ميتوان آن را به همراه ابدومینو پلاستي اصلاح نمود. اين عمل معمولاً نياز به يك شب بستري در كلينیك دارد وتحت بي‌هوشي عمومي و يا بي حسي رژيونال (اپيدورال) قابل انجام مي‌باشد معمولاً نياز به حداقل 2 هفته استراحت دارد و از انجام فعاليت‌هاي سنگين بين 4 تا 6 هفته بايستي خود داري نمود پس از عمل بايستي از گن استفاده نمود.

جراحي زیبایی پلك

عمل جراحی زیبایی پلک جهت اصلاح افتادگي پلك، چروك پلك‌ها و بيرون زدگي كيسه‌هاي چربي دور چشم صورت مي گيرد.اين عمل هم براي پلك بالا و هم پلك پائين قابل انجام است و به صورت بي حسي موضعي ويا تلفيق آن با دادن داروهاي آرام بخش صورت مي‌گيرد.

مدت استراحت بعد از عمل های زیبایی و بینی

مدت استراحت بعد از عمل های زیبایی به نوع عمل بستگی دارد و میتواند مدت زمانی از یک روز تا چندین ماه را شامل شود.  كه با كاهش تورم يا كبودي بيمار مي تواند به سركار خود بازگردد نياز به بستري شدن دركلينیك نداشته وپس از انجام عمل بيمارقابل ترخيص مي‌باشد.نتايج اوليه پس از عمل جراحی زیبایی معمولاً پس از 3 هفته قابل رويت مي‌باشد اگر چه نتيجه مطلوب نهايي مي‌تواند تا 6 ماه طول بكشد.

 

رینوپلاستی بینی : جراحی پلاستيك بينی

جراحي پلاستيك بيني يا رينوپلاستي بینی با در نظر گرفتن شكل مناسب بينی براي هرصورت با برداشتن قسمت‌هاي اضافي و حالت دادن به قسمت‌‌هاي باقي مانده صورت ميگيرد بديهي است در اين عمل بيني بادرنظرگرفتن ساير  اجزاي صورت فرم داده ميشود در واقع بهترين شكل بيني زماني است كه با ساير اجزاء صورت هماهنگي داشته باشد.

در طي عمل رينو پلاستي اشكالات مختلف بيني را مي توان رفع نمود از جمله:

1-   بزرگ بودن اندازه بيني

2-   افتادگي نوك بيني يا كم بودن زاويه بيني ولب

3-   قوز دار بودن بيني

4-   پهن بودن بيني

5-   بزرگ بودن سوراخ‌هاي بيني

6-   در رفتگي تيغه بيني وغير قرينه بودن سوراخ هاي بيني

7-   اصلاح بزرگ بودن نوك بيني

8-   اصلاح انحراف تيغه بيني

9-    اصلاح دفورمیتي‌هاي بيني ناشي ازضربه هاي قبلي ويا اعمال جراحي قبلي بيني

رينوپلاستي ( عمل پلاستیک بینی)مختص چه سني مي‌باشد؟

عمل جراحي رينوپلاستي تنها در بچه‌ها محدوديت انجام دارد و اصولاً انجام اين عمل پس ازبلوغ كامل قابل انجام ميباشد

 اغلب دختران در پايان 16 سالگي  وپسرها در پايان 18 سالگي به بلوغ  كامل رسيده و انجام عمل جراحي بلا مانع ميباشد،از سوي ديگر در سال‌هاي اخيرمتقاضيان عمل جراحي رينوپلاستي در سنين بالاي 50 سال نيز در حال افزايش مي‌باشد چنانچه وضعيت عمومي و سلامتي فرد خوب باشد انجام عمل رينوپلاستي براي اين افراد مشكلي ايجاد نمي‌كند

نكاتي كه بايستي بدانيم:

 عمل جراحي بینی یا رينو پلاستي باعث بهبود ويا تشديد علائم حساسيت بيني نمي گردد مبتلايان به آلرژي بيني هم ميتوانند تحت عمل جراحي بيني قرار بگيرند امام لازمست اين افرد قبل و بعد ازعمل تحت درمان با داروهاي ضدحساسيت قرار بگيرند.

وجود پلاك‌هاي ارتودنسي مانعي براي عمل بيني نیست و مشكلي ايجاد نخواهد كرد.

جراحي بيني روي ديد و حالت چشم اثري ندارد

روش های انجام عمل جراحی پلاستیک بینی

عمل جراحي بيني به 2 روش باز و بسته صورت ميگيرد بعضي از جراحان روش بسته و بعضي روش باز را ترجیح می دهند.در روش بسته نياز به شكاف جلوي بيني نيست. استفاده ازهر دو روش به شرط آن كه نتيجه نهايي خوب باشد مجاز ميباشد اما در بعضي از موارد من جمله عمل جراحي مجدد(رينو پلاستي ثانويه) ويا هنگاميكه انحراف بيني شديد وجود دارد و يا وقتي كه بيني بيمار دچار دفورميتي شديد ميباشد غالب پزشكان عمل بینی باز راترجيح ميدهند.

جراحی پلاستیک بینی با لیزر 

ليزر در جراحي بيني جايگاهي ندارد و تنها ميتوان ازآن براي انجام انستزيون‌هاي جراحي استفاده نمود.

حداقل مدت استراحت  بعد از عمل جراحي پلاستیک بینی با لیزر حدود  يك هفته ميباشد

 در عمل رينو پلاسي بینی نيازبه بستري شدن در كلينیك نبوده و چند ساعت پس از عمل بيمار با دستورات دارويي وتوصيه‌هاي لازم  قابل ترخيص ميباشد.

 

 کلینیک تخصصی زیبایی , جراحی بینی و جراحی پلاستیک تهران

بینی پلاست تهران مجهزترین کلینیک زیبایی در تهران انجام عمل های جراحی زیبایی, جراحی پلاستیک , جراحی بینی , جراحی پلاستیک صورت , گوش, شکم, پوست و بینی

 

جراحی بینی : جراحی پلاستیک صورت و عمل زیبایی بینی | کلینیک جراحی بینی تهران

 

 

کلینیک جراحی بینی و پلاستیک بینی پلاست تهران مجهزترین مرکز جراحی پلاستیک صورت ,پوست,شکم,سینه,باسن,گوش,جراحی زیبایی,جراحی بینی,عمل بینی در تهران میباشد.

 

جراحی بینی,عمل بینی,جراحی پلاستیک,تهران بینی,جراحی زیبایی,کلینیک زیبای

<meta name="description" content="کلینیک جراحی بینی و پلاستیک ایران ارائه خدمات جراحی پلاستیک,جراحی زیبایی,جراحی بینی,عمل بینی در تهران , جراحی زیبایی شکم,سینه,باسن,پلک,صورت,مژه,ابرو,تزریق ژل و چر .">

<meta name="google-site-verification" content="2u_BLPmcHhuXSU7QOCFWnveEJT8rbnLPJG6qyOwSSec" />

<meta name="google-site-verification" content="BQ8qb2iFRrIw8rZKriB0WO9aumBrVzBEufsEmfsjqAE" />